Tutireceptek.hu fejléc

Diétás almaleves (gyümölcsnapra) recept

Kategória:
 Levesek

Hozzávalók:
3 alma
csipet só
édesítőszer
fahéj
szegfűszeg
citromleve (+héja egészben)
1 evőkanál étkezési keményítő

Elkészítés:
A fűszereket kb. 1 liter vízben felteszem főni. Az almákat meghámozom, kockákra vágom. Az elkészített fűszeres lével felfőzöm, hamar megpuhul. Majd kiveszek a levesből két merőkanálnyit (alma+lé) és az keményítővel összeturmixolom, majd visszaöntöm a leveshez, kiforralom.

Tanácsok:
Először bizarr ötletnek tűnt, de a gyümölcsnapok elég nehezek, gondoltam, jó lenne egy kis leves. :) Hidegen fogyasztva finomabb.

Elkészítési idő: 30 perc

A receptet beküldte: Katalin1962

Ha ez a recept elnyerte tetszésed, talán ezek is érdekelhetnek:

» Diétás joghurt torta » Diétás rakottkrumpli. » Diétás zellerkrémleves » Feketeerdő torta diétásan
» Diétás szendvicskrém » Diétás palacsinta » Diétás tejberizs » Székelykáposzta diétásan
» Karfiol leves - diétásan » Zöldborsófőzelék diétásan » Diétás padlizsánkrém » Diétás csokipuding meggyel
» Hagymaleves (diétásan) » Diétás gyümölcssaláta » Diétás székelygulyás » Birsalmaleves


Amennyiben még nem tetted meg, most feliratkozhatsz heti hírlevelünkre, melyben a tutireceptek.hu weboldalra felkerült friss receptekről tájékoztatunk. Itt add meg e-mail címed:
Iratkozz fel friss receptjeinket tartalmazó RSS csatornánkra: http://www.tutireceptek.hu/rss
Kövess minket a Twitteren!
Lájkolj minket a Facebookon!


Minden jog fenntartva © 2012, www.tutireceptek.hu | Jogi nyilatkozat | Médiaajánlat | Sitemap | Kapcsolat: info(kukac)tutireceptek.hu