Tutireceptek.hu fejléc

Korianderes-mentás pitasaláta recept

Kategória:
 Saláták, öntetek

Hozzávalók:
2 chili,
1 zöld citrom (lime),
só,
olívaolaj,
2 szál újhagyma,
1 fej római saláta,
2-3 pita,
1 csokor koriander,
1 csokor friss menta,
1 avokádó.

Elkészítés:
A chilit, a zöldhagymát, a mentát és a koriandert apróra vágjuk. A salátát és a pitakenyeret összetépkedjük. Az avokádót kikanalazzuk. Egy salátástálban mindezeket összekeverjük. A lime héját lereszeljük, levét kinyomjuk, elkeverjük 1 teáskanál sóval és 3 evőkanál olívaolajjal, majd ezt az öntetet a salátára öntjük, összeforgatjuk, és tálaljuk.


A receptet beküldte: tinendo

Ha ez a recept elnyerte tetszésed, talán ezek is érdekelhetnek:

» Fetasaláta » Mundial salata » Gyümölcssaláta » Zöldfűszeres tésztasaláta
» Póréhagymás saláta » Ananászos saláta » Csirkés tésztasaláta » Friss majonézes saláta
» Campari saláta » Mediterrán dinnyesaláta » Uborkás rizssaláta » Hagymás céklasaláta
» Vöröskáposzta saláta » Saláta fetamártással » Májusi saláta kukoricával » Kentucky-s káposzta sali


Amennyiben még nem tetted meg, most feliratkozhatsz heti hírlevelünkre, melyben a tutireceptek.hu weboldalra felkerült friss receptekről tájékoztatunk. Itt add meg e-mail címed:
Iratkozz fel friss receptjeinket tartalmazó RSS csatornánkra: http://www.tutireceptek.hu/rss
Kövess minket a Twitteren!
Lájkolj minket a Facebookon!


Minden jog fenntartva © 2012, www.tutireceptek.hu | Jogi nyilatkozat | Médiaajánlat | Sitemap | Kapcsolat: info(kukac)tutireceptek.hu