Tutireceptek.hu fejléc

Túróstészta túró nélkül recept

Kategória:
 Tésztafélék

Hozzávalók:
25 dkg nagykocka tészta
3-4 db tojás
4 ek. cukor
2 cs. vaníliás cukor
5 dl tej
2 pohár joghurt
1 pohár tejföl
10 dkg mazsola
15 dkg margarin

Elkészítés:
A margarint, a tojásokat, a cukrot és a vaníliás cukrot simára elkeverem. Utána beleteszem a joghurtokat, a tejfölt, a tejet, és jól eldolgozom. Kikent tepsibe öntöm, és 25 dkg fodros kockatésztát (kifőzés nélkül)egyenletesen beleszórok úgy, hogy ne látsszon ki a tejes masszából. Végül rászórom a beáztatott maszolát, és közepes lángon az egészet szép pirosra sütöm.


A receptet beküldte: siti

Ha ez a recept elnyerte tetszésed, talán ezek is érdekelhetnek:

» Tojás nélküli néger » Almás süti (sütés nélkül) » Tejberízs - tej nélkül » Almatorta sütés nélkül
» Túrótorta (sütés nélkül) » Barna csúcsok sütés nélkül » Túrógombóc főzés nélkül » Gomba süti /sütés nélkül/
» Tiramisu tojás nélkül » Keksztekercs-sütés nélkül » Túrótorta sütés nélkül 2. » Liszt nélküli máktorta
» Meggybefött (fözés nélkül) » Túrótorta sütés nélkül » Hókenyér sütés nélkül » Diós kifli (tojás nélkül)


Amennyiben még nem tetted meg, most feliratkozhatsz heti hírlevelünkre, melyben a tutireceptek.hu weboldalra felkerült friss receptekről tájékoztatunk. Itt add meg e-mail címed:
Iratkozz fel friss receptjeinket tartalmazó RSS csatornánkra: http://www.tutireceptek.hu/rss
Kövess minket a Twitteren!
Lájkolj minket a Facebookon!


Minden jog fenntartva © 2012, www.tutireceptek.hu | Jogi nyilatkozat | Médiaajánlat | Sitemap | Kapcsolat: info(kukac)tutireceptek.hu