Tutireceptek.hu fejléc

Karamellás sport szelet sütés nélkül recept

Kategória:
 Sütemények, édességek

Hozzávalók:
1 csomag szögletes háztartási keksz,
1,5 dl tej
2 evőkanál cukor
kevés rum, vagy kávé
0,5 l hulala tejszin
4 nagy sport szelet csoki

Elkészítés:
Kocka háztartási kekszet áztatunk - izlés szerint rumban, kávéban, tejben, cukorban - majd egy közepes méretű tepsit kirakunk vele, hogy mindenhol fedje az alját.
3 csomag főzős karamellás pudingot az utasítás szerint felfőzünk egy liter tejben, hogy jó sűrű legyen és még forrón a kekszre öntjük.
0,5 liter tejszint habbá verjük és a 3/4-ed részét a karamell puding tetejére tesszük, ha már kihült a puding.
A maradék tejszinbe beletesszük a sportszeletet felolvasztva és a tetejére kenjük.

Tanácsok:
A csokit mikróban kell felolvasztani és nagyon rövid ideig, mert karamellizálódik!


A receptet beküldte: Katalin1962

Ha ez a recept elnyerte tetszésed, talán ezek is érdekelhetnek:

» Sajtos szeletkék » Túrótorta tészta nélkül » Túrótorta liszt nélkül » Marianna szelet
» Túrórudi szelet » Balaton szelet » Anika fagyiszelete » 3-bit szelet
» Mandulás nektarinszelet » Kókuszos Dia szelet » Darázs fészek dió nélkül » Kekszes almás sütés nélkül
» Konyakmeggyes Szelet » Aljnélküli túrós » Habosdiós szeletkék » Fagyi szelet


Amennyiben még nem tetted meg, most feliratkozhatsz heti hírlevelünkre, melyben a tutireceptek.hu weboldalra felkerült friss receptekről tájékoztatunk. Itt add meg e-mail címed:
Iratkozz fel friss receptjeinket tartalmazó RSS csatornánkra: http://www.tutireceptek.hu/rss
Kövess minket a Twitteren!
Lájkolj minket a Facebookon!


Minden jog fenntartva © 2012, www.tutireceptek.hu | Jogi nyilatkozat | Médiaajánlat | Sitemap | Kapcsolat: info(kukac)tutireceptek.hu