Tutireceptek.hu fejléc

Lebencsleves Ági módra recept

Kategória:
 Levesek

Hozzávalók:
15 dkg csuszatészta
1 maréknyi tarhonya
4-5 szem burgonya
gulyáskrém
2 teáskanálnyi ételizesitő
zsir
pirospaprika


Elkészítés:
A zsiron a csuszatésztát addig sütjük,amig zsemleszinü lesz.Hozzáadjuk a tarhonyát,és azzal is sütjük egy kicsit,megszórjuk pirospaprikával,felengedjük vizzel.Belerakjuk a kockára vágott burgonyát,izesitjük gulyáskrémmel,ételizesitővel,majd ha kell sóval.

Tanácsok:
A zsir helyet,lehet szalonnát is piritani,és lehet füstölt kobász karikákat is belerakni.Valamint erős paprikát is lehet belerakni.


A receptet beküldte: smudlaagi54


Ha ez a recept elnyerte tetszésed, talán ezek is érdekelhetnek:

» Gyümitorta Lívimodra » Túrós pogácsa Hugi módra » Almás pite Zsanna módra :) » Tojáspörkölt Vronie-módra
» Linzer ZsuPsy módra » Diós süti Atkins módra » Keksztorta Mamóca módra » Csirke toledói módra
» Zserbó zsiinaa módra » Lúdláb Szelet Vicky módra! » Dinsztelt máj anyu módra » Töltött pulyka Éva módra
» Körözött Kata módra » Csörögefánk Emyke módra » Tök japán módra (Nimono) » Bécsi kocka Edit módra


Minden jog fenntartva © 2025, www.tutireceptek.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Sitemap | Kapcsolat: info(kukac)tutireceptek.hu | WebMinute Kft.