Tutireceptek.hu fejléc

Fokhagymamártás, ahogy anyukám csinálja recept

Kategória:
 Saláták, öntetek

Hozzávalók:
olaj
2 ek liszt
3-4 gerezd fokhagyma
tej


Elkészítés:
Az olajjal, liszttel világos rántást készítek. Belerakom az elkapart fokhagymákat, picit pirítom együtt. Óvatosan felöntöm a tejjel, miközben kavargatom, hogy ne legyen csomós, ne égjen oda. Sóval ízesítem. Addig főzöm és hígítom, míg kellően fokhagymás és sűrű lesz.

Tanácsok:
Sima főtt húshoz szoktuk enni.

Elkészítési idő: 10 perc

A receptet beküldte: Marjann

Ha ez a recept elnyerte tetszésed, talán ezek is érdekelhetnek:

» Sülthús ahogy mi szeretjük » Anyukám piskótája » Gyros ahogy én csinálom... » Fokhagymamártás 2
» Pacal, ahogy én készítem » Tégy ahogy a kedved engedi » Tofu ahogy én csinálom » Pogi, ahogy én szeretem
» Hókifli, ahogy én tudom » Martini ahogy én csinálom » Fokhagymamártás » Kuglóf ahogyan én szeretem
» Ahogy én készítem a nyulat » Pizza, ahogy én készítem » Anyukám bábolnai kiflije » Spenót - Ahogy én csinálom


Amennyiben még nem tetted meg, most feliratkozhatsz heti hírlevelünkre, melyben a tutireceptek.hu weboldalra felkerült friss receptekről tájékoztatunk. Itt add meg e-mail címed:
Iratkozz fel friss receptjeinket tartalmazó RSS csatornánkra: http://www.tutireceptek.hu/rss
Kövess minket a Twitteren!
Lájkolj minket a Facebookon!


Minden jog fenntartva © 2012, www.tutireceptek.hu | Jogi nyilatkozat | Médiaajánlat | Sitemap | Kapcsolat: info(kukac)tutireceptek.hu